fbpx

Zaplanuj warsztaty z pudełkami

Czy wiesz, że możesz w oparciu o pudełka organizować warsztaty – malować, kolorować, tworzyć własne rysunki? Z pomocą Polska w Pudełku możesz zaskoczyć uczestników pudełkiem, pomysłem na spędzenie czasu oraz wyjątkową pamiątką.

Jak możesz wykorzystać pudełka?

  • Wybrać jeden z dostępnych wariantów warsztatów, oraz samodzielnie lub z zamówionym animatorem przeprowadzić niezwykłe warsztaty
  • Przeznaczyć przestrzeń pudełka na zapełnienie ich rysunkami/grafikami do kolorowania wg Twoich potrzeb i preferencji.
  • Włożyć do pudełka spersonalizowany upominek, bądź nagrodę.
  • Użyć ścian pudełek jako planszy, miejsca na kreatywne łamigłówki, miejsca do zbierania pieczątek z różnych atrakcji.
  • [new] Włączyć moduł Rozszerzonej Rzeczywistości i przesyłać informacje i komunikaty do posiadaczy pudełek po zakończonym warsztacie, a także pokazywać możliwe sposoby na pokolorowanie pudełka.

Po warsztatach pudełko staje się własnością uczestników!

Jedno pudełko, wiele zastosowań!

Zamów u nas kompleksowe warsztaty

W ofercie dostępne są 4 główne warianty zajęć (wg. stopnia trudności):

  1. Pudełko kolorowanka – warsztaty artystyczne polegające na stemplowaniu, malowaniu i składaniu pudełek.
  2. Pudełka z modułem klocków – warsztaty powiązane z wykładem i eksperymentami na temat środka masy (podstawy fizyki).
  3. Pudełka z modułem zegarka – warsztaty, podczas których uczestnicy stemplują, kolorują, składają pudełka, rysują cyferblat zegarka i montują moduł zegarka kwarcowego.
  4. Pudełka z sygnalizacją wrzuconej monety – warsztaty z wykładem o przewodnictwie elektrycznym metali oraz montowaniem innowacyjnego i autorskiego modułu do sygnalizacji wrzucenia monety (dioda LED).

Czas trwania warsztatów uzależniony jest od wariantu oraz wielkości grupy.

Ceny za godzinę uzależnione są z kolei od wariantu, lokalizacji, ilość zajęć w jednym dniu/cyklu oraz wielkości grupy. Ceny rozpoczynają się od 120 zł + VAT/godzinę zegarową*.

Zamów zestaw warsztatowy

Jeżeli masz własnych animatorów lub miejsce Twoich warsztatów dzieli od Warszawy spory dystans – zawsze możesz skorzystać z opcji zakupu zestawów warsztatowych do każdej z czterech opcji. Dostarczymy Tobie niezbędne materiały oraz wytyczne, jak takie Warsztaty przeprowadzić. Z odpowiednim wyprzedzeniem możesz przedyskutować z możesz przedyskutować z nami czynności niezbędne do maksymalizacji satysfakcji uczestników.

Jeżeli będziesz chciał włączyć opcję rozszerzonej rzeczywistości (AR), niezbędne jest wcześniejsze ustalenie z nami szczegółów technicznych zamówienia.

Poznaj przykładowe pakiety oferowane przez Polska w Pudełku.

Opinia

“Zajęcia edukacyjne „Polska w pudełku” prowadzone przez pana dr Michała Klepkę są dla uczestników bardzo atrakcyjne. Łączą kreatywność, ciekawość przyrodniczą i twórczość artystyczną w jedną całość. Są to przede wszystkim zajęcia interdyscyplinarne. Uczestnik zaczyna zajęcia od otrzymania pudełka w kształcie Polski. Już w tym momencie zaczyna zastanawiać się, jak ustawić pudełko, aby kontury Polski były zgodne z kierunkami świata. Dziecko może wyrazić również swoją ekspresję artystyczną – koloruje wybrany element pudełka. Punktem kulminacyjnym zajęć jest zabawa z klockami lego. Uczestnicy zajęć budują konstrukcję z klocków lego na wybranym przez siebie fragmencie pudełka. Jest to moment zajęć, w którym prowadzący przechodzi do omawiania zagadnień fizycznych m. in. wyznaczania środka ciężkości. Uczniowie w przystępny sposób, poprzez zabawę, wchodzą w świat fizyki. Prowadzący zajęcia demonstruje wybrane budowle, omawia je i wskazuje błędy konstrukcyjne, jednocześnie podaje rozwiązania, naprowadza uczestników na właściwy tok konstrukcji danej budowli. Prowadzący zajęcia mobilizuje do poszukiwania konkretnych rozwiązań.

Zajęcia prowadzone przez pana Klepkę są godne polecenia również ze względu na osobowość prowadzącego. Zaangażowanie, podejście do uczestników, używanie języka zrozumiałego dla dzieci powoduje, że wychodząc z zajęć mówią „fajnie było, kiedy następne spotkanie”. Na zajęciach prowadzonych przez pana Klepkę uczniowie nie nudzą się, a nauki ścisłe podane są w sposób przyjazny i atrakcyjny.”

Aneta Lipska

Dyrektor Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Zobacz też inne możliwe zastosowania

* – cena za pojedyncze warsztaty w wariancie 1 dla grupy 15 osób, zlokalizowane w Warszawie.