fbpx

Grafiki i kolorowanie wzmacnia wrażenia i relacje!

Dzięki grafikom zamieniamy nasze pudełka w wyjątkowe kolorowanki.

Dzieci widzą w naszych kolorowankach nie tylko wyjątkową przyjemność w ich pomalowaniu, ale tworzenie z niej wyjątkowej bryły przestrzennej i funkcje skarbonki, kreują długotrwałe relacje oparte o pozytywne emocje a do tego pudełka pozostają w bliskim otoczeniu dzieci. Zastosowanie nowoczesnej technologii rozszerzonej rzeczywistości daje ponadto możliwość docierania z nowymi treściami edukacyjnymi do dzieci długo po tym, kiedy otrzymały pudełko – kolorowankę.

Specjaliści od edukacji dziecięcej wskazali na dodatkowe cenne wartości naszej przestrzennej kolorowanki, włączające aspekty grafomotoryki, sensoryki oraz logiki. W powiązaniu z aspektami artystycznymi tworzą unikalne rozwiązanie dla wszystkich instytucji i firm, które chcą włączyć troskę o zdrowie i rozwój dzieci a zarazem przeprowadzić kampanię informacyjną.

Treści graficzne do kolorowanek dobrać można z naszego katalogu lub zamówić ich opracowanie u współpracujących artystów bezpośrednio pod zagadnienie, wydarzenie lub okazję, z jaką powiązane będzie pudełko. Można również dostarczyć własne grafiki. Skorzystaj z naszej usługi doradczej.

Poznaj nasze pomysły na kolorowanki na pudełka. W naszym katalogu mamy obrazki dotyczące wielu aspektów:

  • Historie o Polsce: polskie skarby, motoryzacja, legendy.
  • Pandemia COVID 19
  • Ekologia: oszczędzanie wody, energii, segregacja śmieci, elektromobilność.
  • Rysunki instruktażowe i marketingowe.

 

 

Skorzystaj z naszego doradztwa –

wspólnie ustalimy, jak przygotować kolorowankę na Twoją okazję.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Zobacz też inne możliwe zastosowania