Zespół

Zespół

Myśl w czasie przyszłym!

Najwięcej mogą o nim powiedzieć współpracownicy: od zawsze – ciekawy świata, aktywnie skanujący otoczenie poszukując okazji do zmian. Uwielbia różnorodność miejsc, ludzi, tematów – działa interdyscyplinarnie. Z łatwością łączy doświadczenie w wielu dziedzinach w procesy twórcze. Często wkłada ręce w trudne tematy – lubi wyzwania. Jak trzeba krytykuje (ale konstruktywnie).

O swojej karierze: od pracownika marketingu pod koniec lat 90-tych, przez handlowca, członka kadry menadżerskiej w wielu instytucjach, doradcy marszałków i eksperta w Komisji Europejskiej, naukowca, po własny biznes – zawsze aktywnie wspieram powstawanie „innowacji”. Moja definicja innowacji w biznesie, to nowa wartość, która doskonali firmę w relacji z jej otoczeniem. Po wielu zrealizowanych projektach, zorganizowanych seminariach, konferencjach i przeprowadzonych badaniach przyszedł czas na test wiedzy na własnej skórze.

O sobie: kolekcjonuje nożyki do kopert, co uważam za sposób na odwrócenie uwagi od zmian technologicznych. Znalezienie noża do kopert to niekiedy spore wyzwanie. Poza tym kolekcjonuje modele czerwonych samochodów – ale to już kwestia mojego znaku zodiaku – Byk 😉

Problemy rozwiązuj negocjacjami i umiejętnym dialogiem!

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Aktywny, kreatywny, ukierunkowany na poszukiwanie nietypowych połączeń produktów, procesów i ludzi. Studia z zakresu turystyki zaszczepiły w nim zamiłowanie do podróży, polskich krajobrazów i ich wartości. Specjalizacja w zakresie zarządzania strategicznego i marketingu na ALK wzmocniła jego wiedzę i umiejętności realistycznego podejścia do biznesu i osiągania celów.

Układ cech osobowościowych, otwartość na uczenie się, doświadczenie w wielu nietypowych rolach: barmana, instruktora sztuk walki, organizatora eventów sportowych i rekreacyjnych; umiejętności komunikacyjne i otwartość – skoncentrowane w szczupłej sylwetce są jego ukrytym potencjałem w dążeniu do rozwoju marki „Polska w pudełku”. Praca nad nią to istny poligon do działań praktycznych, wdrażania wielu ciekawych mechanizmów i rozwiązań poznanych na najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce.

Czas wolny spędza aktywnie, jego najnowszym konikiem jest jazda na rolkach. Jako wolontariusz pomaga organizować przejazdy na terenie całej Polski. Pracuje z dziećmi i młodzieżą wspierając ich wybory edukacyjne.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zmysły i umiejętności łączy w wyjątkowej pasji do malowania i tworzenia dzieł. Bawiąc się kolorami i kształtami kreuje wyjątkowe obrazy, które uatrakcyjniają wiele wnętrz oraz przestrzeni wirtualnej – stron internetowych i aplikacji. Komunikatywna i otwarta na nowe pomysły, skutecznie wykorzystuje swoje umiejętności artystyczne do wzmacniania komunikatów i kreowania wartości dodanej. Dzięki ciągłym kontaktom z dziećmi jest bezpośrednio zaangażowana w najbardziej kreatywne zabawy i aktywności – tak hartowana jest jej gotowość na nietypowe, innowacyjne projekty i inicjatywy.

Udział w zespole „Polska w Pudełku” jest dla Ani kolejną okazją do tworzenia historii o Polsce, wykorzystując do tego obrazy i grafiki. Jej prace uatrakcyjniają naszą markę, nadając jej kształty i kolory.

Poza sferą artystyczną: pomysłodawczyni i realizatorka wielu projektów edukacyjno-wychowawczych, mająca doświadczenie w prowadzeniu warsztatów rodzinnych, integracyjnych, twórczych i międzypokoleniowych. Wolontariuszka, której serce zdobyły dzieci z Domu Dziecka na Litwie (co roku wyjeżdża do nich z misją).

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!