fbpx

Zespół

Myśl w czasie przyszłym!

Najwięcej mogą o nim powiedzieć współpracownicy: od zawsze – ciekawy świata, aktywnie skanujący otoczenie poszukując okazji do zmian. Uwielbia różnorodność miejsc, ludzi, tematów – działa interdyscyplinarnie. Z łatwością łączy doświadczenie w wielu dziedzinach w procesy twórcze. Często wkłada ręce w trudne tematy – lubi wyzwania. Jak trzeba krytykuje (ale konstruktywnie).

O swojej karierze: od pracownika marketingu pod koniec lat 90-tych, przez handlowca, członka kadry menadżerskiej w wielu instytucjach, doradcy marszałków i eksperta w Komisji Europejskiej, naukowca, po własny biznes – zawsze aktywnie wspieram powstawanie „innowacji”. Moja definicja innowacji w biznesie, to nowa wartość, która doskonali firmę w relacji z jej otoczeniem. Po wielu zrealizowanych projektach, zorganizowanych seminariach, konferencjach i przeprowadzonych badaniach przyszedł czas na test wiedzy na własnej skórze.

O sobie: kolekcjonuje nożyki do kopert, co uważam za sposób na odwrócenie uwagi od zmian technologicznych. Znalezienie noża do kopert to niekiedy spore wyzwanie. Poza tym kolekcjonuje modele czerwonych samochodów – ale to już kwestia mojego znaku zodiaku – Byk 😉

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zmysły i umiejętności łączy w wyjątkowej pasji do malowania i tworzenia dzieł. Bawiąc się kolorami i kształtami kreuje wyjątkowe obrazy, które uatrakcyjniają wiele wnętrz oraz przestrzeni wirtualnej – stron internetowych i aplikacji. Komunikatywna i otwarta na nowe pomysły, skutecznie wykorzystuje swoje umiejętności artystyczne do wzmacniania komunikatów i kreowania wartości dodanej. Dzięki ciągłym kontaktom z dziećmi jest bezpośrednio zaangażowana w najbardziej kreatywne zabawy i aktywności – tak hartowana jest jej gotowość na nietypowe, innowacyjne projekty i inicjatywy.

Udział w zespole „Polska w Pudełku” jest dla Ani kolejną okazją do tworzenia historii o Polsce, wykorzystując do tego obrazy i grafiki. Jej prace uatrakcyjniają naszą markę, nadając jej kształty i kolory.

Poza sferą artystyczną: pomysłodawczyni i realizatorka wielu projektów edukacyjno-wychowawczych, mająca doświadczenie w prowadzeniu warsztatów rodzinnych, integracyjnych, twórczych i międzypokoleniowych. Wolontariuszka, której serce zdobyły dzieci z Domu Dziecka na Litwie (co roku wyjeżdża do nich z misją).

Chcesz poznać możliwości wykorzystania Poland in Box u siebie? Zostaw do siebie kontakt, a skontaktujemy się z Tobą i podpowiemy Ci możliwe rozwiązania.