fbpx

Najnowsza technologia IT do pudełek

Spójrz, gdzie wzrok nie sięga…. czyli tam, gdzie kończą się granice druku, a zaczynają się genialne możliwości AR!

Wrażliwość na rozwiązania łączące elementy ekologiczne z nowoczesnymi technologiami sprawia, iż każdy, kto dostanie Twoje pudełko będzie zaskoczony. Naszą intencją jest stworzenie Tobie szansy na podkreślenie tego, jak bardzo cenisz wartości Polski wywodzące się z tradycji, połączone z innowacją i myśleniem o przyszłości.

Aplikacja Polska w Pudełku AR stworzona została po to, aby pudełko o kształcie Polski nie było już tylko wyjątkowym upominkiem, ale również wehikułem do wyrażania emocji i treści, poprzez dedykowane zdjęcia, grafiki i filmy.

Jak działa aplikacja, można się łatwo przekonać – wystarczy, po jej pobraniu i uruchomieniu, zeskanować znajdujący się na pudełku dedykowany kod QR i skierować na nie obiektyw aparatu w telefonie komórkowym. Na ściankach pudełka wyświetlą się grafiki, zdjęcia i filmy, które chcesz pokazać osobom otrzymującym Twój upominek. Jako autor, w każdym momencie możesz je włączyć, wyłączyć lub całkowicie podmienić – wszystko zależy od Twojego planu na wyrażanie emocji i treści.

Nasza aplikacja jest dowodem na to, że w Polsce też tworzymy innowacje. Korzystając z naszego rozwiązania i Ty stajesz się innowacyjny!

Jedna aplikacja na dwa systemy

Rozszerzona rzeczywistość dostępna dla użytkowników systemów Android i IOS sprawia, że jedno pudełko staje się przekaźnikiem informacji do bardzo szerokiej grupy użytkowników smartfonów! By uczyć, cieszyć, budzić emocje i budować relacje.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Zobacz też inne możliwe zastosowania