fbpx

Gry eventowe z pudłami

W słynnej grze w statki, hasło “pudło” było synonimem pecha, złego ruchu. W naszej grze taki strzał daje graczowi pudełko o kształcie Polski. Dzięki naszym pomysłom na gry eventowe i edukacyjne, uczestnicy będą współtworzyć wyjątkowy klimat i rywalizować o niezapomniane nagrody ukryte w pudełkach.

Wspólnie z Wami przygotujemy scenariusz gry dopasowany do uczestników, czasu trwania oraz tematyki i okazji. Zawsze staramy się szukać efektu “OUT OF THE BOX”, dlatego praca z nami to proces kreatywny i nieszablonowy. W końcu tylko my mamy pudełko o kształcie Polski.

Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości, uczestnictwo w grach może łączyć treści dostępne na pudełkach z materiałami wyświetlanymi na ściankach pudełka dzięki smartfonom. Dodatkowo nagroda w postaci pudełka staje się nie tylko sposobem docenienia uczestnika ale również dzielenia z nim wspomnień po evencie.

Poznaj co oznacza dla nas hasło “out of the box”.

Gra uliczna na Event Show 2020

Pudełka o kształcie Polski stały się rekwizytem w grze ulicznej organizowanej przez Warsaw Advanture podczas Event Show 2020. Skanowanie kodów umieszczonych na górnej ścianie pudełka było elementem grywalizacji uczestników, a na stoisku Polska w Pudełku rozgrywało się jedno z kluczowych zadań gry.

Nagrody w grze ulicznej w Krakowie dla menadżerów P&G

Pudełka o kształcie Polski z upominkami złożonych z różnych polskich produktów były nagrodami w grze ulicznej zorganizowanej w Krakowie dla międzynarodowego zespołu menadżerów P&G.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami! Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Zobacz też inne możliwe zastosowania