GRY I ZABAWY EVENTOWE – OKAZJA DO ZDOBYCIA PUDEŁKA Z NAGRODĄ

Pudełka o kształcie Polski to nie tylko doskonały prezent eventowy, to również wyjątkowy rekwizyt w grach przygotowanych na okoliczność eventów dla każdej grypy wiekowej. W naszych scenariuszach pudełka są nagrodą gwarantowaną lub nagrodą specjalną, uczestnicy zaś biorą udział w rozwiązywaniu zagadek i quizów. Tematyka dopasowywana jest do ogólnego kontekstu eventu, zakres i wartość nagród zależy zaś od koncepcji przygotowanej wspólnie z klientem.

Szukasz pomysłu na wyjątkową atrakcję eventową – zapytaj nas co możemy dla Ciebie zrobić!

Gra w statki

Oferta skonstruowana dla wszystkich, którzy cenią sobie grę w statki i mieli okazję w przeszłości grać w tę jednoczenie prostą, fascynującą i wciągającą grę. Dla uczestników przygotowujemy plansze o wymiarach od 10×10  do 15×15 rozstawiając na niej statki w ilości określanej z organizatorem. W scenariuszu przygotowaliśmy 2 opcje:

  1. Gra 2 graczy (indywidualnie lub zespołowo)
  2. Gra z organizatorem.

W każdym przypadku gracze strzelają w wyznaczone pola, wynik jest dwojakiego rodzaju: pudło, trafiony. Wybrany zabiera nagrody.

Polska na Świecie

Scenariusz tej gry bazuje na logice quizu o tematyce związanej z rolą Polski i Polaków na Świecie. Uczestnicy biorący udział udzielają odpowiedzi na pytania związane z konkretnymi historiami w różnych miejscach na Świecie, w których brali/biorą udział Polacy lub powiązane są z Polską (firmy, marki, innowacje i inne).

Opcje mapy:

  • Europa lub inny kontynent,
  • Polska, inny kraj,
  • województwo/ region,
  • Powiat/gmina/ miasto.

Opcje tematyki: geografia Świata, w tym: góry, państwa, bitwy, morza, porty i inne

Pixelowe puzzle

Scenariusz niniejszej gry polega na grupowym tworzeniu dużych grafik (puzzli) układanych z kolorowych pudełek w oparciu o opracowane dedykowane graficzne manuale. Przedmiotem  grafik mogą być loga firm/marek, zdjęcia, symbole, emotikony i inne. Istotą gry jest ułożenie zadanego wzoru w wyznaczonym czasie. Opcją gry jest konkurs na ułożenie własnej grafiki z pudełek lub układanie obrazu z własnoręcznie rysowanych/kolorowanych pudełek.

Proces tworzenia grafik oraz ostateczny rezultat gry stanowi wyjątkowy materiał PR dla zamawiających firm oraz sposób na wzmocnienie rozpoznawalności marki. Dla uczestników  udział w grze jest źródłem wyjątkowych wspomnień powiązanych z upominkiem (pudełkiem) będącym elementem większego dzieła.

Wskaż motyw i okazję, a my przygotujemy scenariusz gry z naszymi pudełkami o kształcie Polski.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!