GRY I ZABAWY EVENTOWE – OKAZJA DO ZDOBYCIA PUDEŁKA Z NAGRODĄ

Opowiadanie o Polsce to niewykorzystany potencjał dla reżyserów, pisarzy, malarzy i innych artystów. Nasz sposób to PUDEŁKA TEMATYCZNE odnoszące się do wybranych zbiorów rzeczy i historii, które układają się w tematyczne opowieści. Wybraliśmy kilka z nich i włączyliśmy do oferty, tworząc osobliwe kombinacje wartości.

Pudełko z motywem Śląsk

Oferta skonstruowana specjalnie dla instytucji/firm powiązanych ze Śląskiem. Każdy produkt nawiązuje swoim charakterem do tradycji górniczych i sztandarowego surowca – węgla. Taki prezent doceni zarówno odwiedzający, jak i każdy Ślązak związany ze swoim województwem. Na kodzie NFC wgrana jest ciekawa historia polskiego węgla, którą można powiązać z tradycjami i działalnością firm i instytucji z terenu Śląska.

Katalog produktów pozwala na poznawanie nowych wartości powiązanych z węglem, zarówno po otwarciu pudełka, jak i później – angażując przy tym wszystkie zmysły. Węgiel, choć czarny, nie musi być kojarzony z brudem i tradycją górniczą!  Ten sam surowiec wyznacza perspektywy dla Zielonego Śląska i rozwoju nowoczesnych technologii.

Pudełko 100-lecie niepodległości

100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę to niewątpliwie ważna rocznica. Na tę okazję stworzyliśmy niezwykle interdyscyplinarny zestaw, który wzmocni poczucie tożsamości z niepodległą Polską, zarówno Polaka jak i gościa zagranicznego, niezależnie od wieku i płci. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a opowieści wgrane na TAG NFC pozwolą jeszcze lepiej poznać historię Polski.

Pudełko skarby naturalne Polski

Bardziej elegancka i formalna propozycja upominku, złożona wyłącznie z naturalnych skarbów charakterystycznych dla naszego regionu geograficznego. Gustowna biżuteria oraz akcesoria wykonane z węgla, soli i bursztynu bałtyckiego przez polskich rzemieślników. Prezent dla dojrzałych i cennych partnerów, personalizowany dla obydwu płci.

Historie dostępne przez TAG NFC pozwolą poznać wyjątkowe cechy, wartości i historyczne wątki polskich skarbów. Konsekwentnie, upominki nabiorą dodatkowej wartości w oczach użytkowników i wzmocnią relacje z firmą, instytucją, lub innym partnerem.

Pudełko dla dzieci

Oferta dla wszystkich, którzy współpracują z dziećmi i ich dumnymi rodzicami. Ten przykład łączy w sobie aż 4 historie w pełni związane z Polską. Ich wspólne odkrywanie przez członków rodziny niewątpliwie będzie nowym doświadczeniem. A przecież czas spędzony z osobami które kochamy to jedno z najsilniejszych wspomnień. Warto stać się ich częścią.

Doskonałe na nagrody, wyróżnienia albo prezent okolicznościowy.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!