KALKULATOR DO TWOJEJ SKARBONKI

Pudełko w kształcie Polski kryje w sobie wiele wartości. Jedną z nich jest funkcja SKARBONKI. Zależało nam, aby wraz z wyjątkowym kształtem tworzyć warunki do wzmacniania relacji z naszym pudełkiem, a przez to z każdym, kogo promujemy na jego powierzchni poprzez dedykowane grafiki i loga.

Oszczędzanie z naszym pudełkiem ma również swój innowacyjny i technologiczny charakter. Przygotowaliśmy interaktywną aplikację dostępną przez stronę www, która pozwala na bieżąco aktualizować stan skarbonki, niezależnie czy wpłacasz, czy wypłacasz – działa jak bankomat. A dla zapominalskich jednym kliknięciem można sprawdzić historię operacji.

Wszystko umieszczone w spersonalizowanym środowisku zgodnie z wizualizacją na pudełku. Pierwsze logowanie właściciela skarbonki i zawsze będzie przypisany do dedykowanej firmy. W ofercie: przygotowanie, aktualizowanie treści, statystyka – w końcu chodzi o to aby być blisko klienta

Załóż i sprawdź jak działa nasza interaktywna aplikacja już teraz. Wejdź na stronę https://skarbonka.polandinbox.pl lub kliknij zdjęcie.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!