TYLKO POLSKA

Kiedy po jednym ze spotkań w południowej Polsce otrzymałem scyzoryk, wiedziałem – że trudno będzie w tym miejscu rozwinąć skrzydła. Kolejnych kilka lat było tego dowodem. Zupełnie nowej perspektywy nadał następny scyzoryk, który zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie – był od partnera ze Szwajcarii, z którym przez kilka lat realizowaliśmy wspólne interesy. Zaciekawiło mnie, jak odpowiedni dobór upominku do sytuacji zmienia relacje i tworzy wyobrażenia o miejscu.

Dlaczego to dla nas takie ważne?

Wiemy, jak cenne dla wszystkich jest posiadanie dobrych relacji. Ich sukces tkwi w symbolach, emocjach i wyjątkowym stylu. Naszym rozwiązaniem jest skupienie uwagi na polskich wartościach, chcemy wzbudzać pozytywne emocje związane z Polską, tą lokalną i postrzeganą globalnie. Chcemy zatem wzbudzać pozytywne emocje związane z Polską, tą lokalną i tą postrzeganą globalnie, dostarczać ciekawą wiedzę i kształtować poczucie więzi i partnerstwa z naszym krajem i Polakami.

TYLKO POLSKA to nasza główna zasada przy tworzeniu wyjątkowych upominków w naszych pudełkach. Każde z nich jest okazją do poznania polskich producentów, symboli, historii i jej bohaterów. W odpowiedzi na oczekiwania lokalne, mamy możliwość promować miasta i regiony Polski oraz miejsca o ważnym znaczeniu dla całego narodu.

Wiemy też, że niemal każda instytucja ma swój wkład w budowę Polski, obecnie lub w przeszłości. Okazją do zwrócenia na siebie uwagi mogą być wspólne projekty upominków i ich historii, do czego gorąco zachęcamy.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!