PUDEŁKA UCZĄ I DAJĄ FUN I ZABAWĘ DZIECIOM

Pudełko – kolorowanka

Dzięki grafikom opracowanym przez naszych rysowników pudełko zamienia się w kolorowanki dając dzieciom fun z własnoręcznego pokolorowania skarbonki. Posiadamy kilkadziesiąt gotowych rysunków oraz projekty graficzne do kolorowania w formie pikseli. Technologie druku pozwalają na dowolność w rozkładzie grafik na powierzchni pudełka, w tym włączenie np. rebusów, labiryntów i prostych zadań logicznych i grafomotorycznych.

Pudełka do kolorowania najlepiej dystrybuuje się z opcją do samodzielnego składania co wzmacnia relacje i motywuje do korzystania ze skarbonki.

Pudełko – zegarek DIY

Wyjątkowym rozwiązaniem dla dzieci jest opcja pudełka – zegarka. Dziecko same montuje mechanizm, namaluje indywidualny cyferblat i uruchomi zegarek. Pozostałe ścianki mogą posłużyć za nośnik informacji, kolorowanka albo pozostać czyste. Oczywiście niezmiennie będzie to skarbonka.

Jedyna taka oferta na rynku!

Oferta specjalna – warsztaty dla dzieci

Oferta wspólna Polska w Pudełku i Młodzieżowego Centrum Doskonałości GIGAnt. Podczas warsztatów dzieci przygotują własne skarbonki – zegarki lub/oraz skarbonki – kolorowanki. Nasz zespół przeprowadzi warsztaty dla każdej ilości dzieci, od kameralnej grupy po imprezy masowe. Uczestnicy otrzymują materiały niezbędne do przygotowania skarbonki, grafiki dostosowane do potrzeb klienta (kontekst okazji, imprezy, miejsca itp.)

Zadzwoń aby ustalić szczegóły.

Prezent dla dzieci

Oferta dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na wyjątkowy upominek dla dzieci. Skomponuj zestaw i miej szansę na opowiedzenie ciekawej historii związanej z Polską. Słodycze, zabawki, materiały biurowe i inne rekwizyty polskiej produkcji! Po wypakowaniu skarbonka!

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!