(ECO) UPOMINKI OKOLICZNOŚCIOWE ZAPAKOWANE W PUDEŁKO W KSZTAŁCIE POLSKI

Prawdziwie POLSKIE upominki

Polskie produkty zapakowane w pudełka o kształcie Polski są wyjątkowym upominkiem na różne okazje: konferencje, seminaria, warsztaty, spotkania biznesowe czy upominki indywidualne. W naszej ofercie stawiamy na  dopasowanie upominków do okazji i potrzeb dążąc do maksymalizacji wartości wpływających na wzajemne relacje.

Naszym klientom oferujemy indywidualne podejście, zarówno w treściach na pudełkach, jak i przedmiotów proponowanych na upominki. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt polskich marek, tych dużych jak i lokalnych, z których dobieramy wyjątkowe upominki. Najpopularniejsze są: produkty z bursztynem i krzemieniem, miód i słodycze, kosmetyki a nawet klocki.

Storytelling

Szukając pomysłu na wyjątkowy upominek możesz skorzystać z motywów STORYTELLING. Przygotowaliśmy kilka wątków obnoszących się do ciekawostek i zdarzeń pokazującym wyjątkowość Polski i Polaków, które stały się punktem wyjścia do stworzenia dedykowanych zestawów upominków. Każdy jest zarazem powiązany z ciekawą historią, a wśród nich są:

W naszej ofercie jest również pisanie historii dedykowanych do firm, instytucji, miejsc, wydarzeń, bohaterów i innych wartości.

Możesz stworzyć własny upominek powiązany ze STORYTELLING.

Pudełka tematyczne

W ofercie Polska w Pudełku są również PUDEŁKA TEMATYCZNE dedykowane wybranym wątkom związanym z Polską. Przygotowane zostały koncepcje upominków w takich tematach jak:

  • polskie bajki,
  • polskie słodycze,
  • polskie technologie,
  • polskie kosmetyki,
  • polskie zabawki,
  • polskie skarby natury,
  • polskie chrześcijaństwo

Posiadamy również w ofercie pudełka tematyczne skupione na wartościach regionalnych.

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu nowych zestawów.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!