(ECO) UPOMINKI OKOLICZNOŚCIOWE ZAPAKOWANE W PUDEŁKO W KSZTAŁCIE POLSKI

Patrząc niezależnie z okien samochodu, czy samolotu, cała Polska jest ZIELONA przez niemal 8 miesięcy w roku, później staje się złota, aby w końcu przybrać barwy szare i białe. Jednak kolor zielony to nie tylko wyjątkowa przyroda. Kiedy Świat walczył z kryzysem, a rozwój gospodarczy krajów Europy charakteryzował kolor czerwony, Polska pozostała ZIELONĄ WYSPĄ – notując mały wzrost PKB. Mimo różnych opinii, nasi politycy stali się w tym czasie wyjątkowo wrażliwi na kolory, zwłaszcza w prezentacjach i przed kamerą.

W naszym systemie wartości kolor zielony jest kojarzony z życiem, ziemią i naturą. Dostrzegamy w nim harmonię, szczęście i tak upragnioną przez nas wolność. ZIELONA WYSPA jest zatem krainą łączącą pozytywne wartości, z których wiele cechuje się wielowiekową tradycją. Z perspektywy okna w samochodzie lub samolocie trudno to dostrzec. Pędząc na kolejne spotkanie i konferencję, lub decydując się na urlop poza Polską tracimy wiele okazji do budowania relacji i poznawania tak ciekawego kraju.

Nie ma substytutu własnych przeżyć, można natomiast wykorzystać okazje do pokazania wartości Polski i kreowania ciekawych wspomnień i relacji. To właśnie temu dedykowana jest nasza oferta – poprzez oryginalne upominki chcemy wzbudzać i wzmacniać pozytywne emocje. Chcemy, aby otwarcie każdego pudełka było przeżyciem, które będzie się pamiętać przez lata. Obdarowana osoba bardziej zwiąże się z tymi, którzy w niezwykły sposób docenili ich rolę i wspólną relację.

Mamy własny i nietuzinkowy sposób na wzbudzanie emocji. Oferta ZIELONA WYSPA łączy wyjątkowe pudełko, produkty i opowieści w jedną formę upominku. Dla nas jest on oknem na Polskę, które poprzez zmysły wzroku, dotyku, zapachu i smaku przedstawiają piękny widok na wymarzoną krainę szczęścia – ZIELONĄ POLSKĘ.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!