PUDEŁKA PROMUJĄ WARTOŚCI REGIONALNE I LOKALNE

Pudełka regionalne

Każdy region w Polsce ma swoje miejsce na mapie i wyróżnia się specyficznymi historiami, tradycjami i regionami. Pudełka o kształcie Polski to dobra okazja do zwrócenia uwagi na regionalne wartości pokazując je zarówno na powierzchni, jak i produkty wybrane na upominki.

Sprawdzone rozwiązanie dla osób spoza województwa, w szczególności gości zagranicznych. Prezentuje się wyjątkowo, jest ekologiczne i ma charakter trwały – po wypakowaniu upominków doskonale wkomponowuje się w przestrzeń biura i domu. Oczywiście nieodłącznie powiązane z funkcją skarbonki 😉

Polecamy dla władz samorządowych na każdym poziomie, instytucji lokalnych, NGO i firm. Doskonale nadaje się do promocji lokalnych instytucji kultury, atrakcji turystycznych, dostarczania próbek lokalnych produktów,  czy po prostu promocji najważniejszych eventów i miejsc.

Wzór przemysłowy na pudełko o kształcie Polski sprawia, iż dokonywanie zamówień przez jednostki administracji publicznej może następować bez procedury przetargowej. Generuje to konkretne oszczędności i skraca czas organizacji upominków – sprawdzone!!!

Pudełka lokalne

Ogromną radość sprawia nam współpraca przy organizacji pudełek odnoszących się do wartości lokalnych, ukrytych w gminach, miastach, instytucjach czy osobistościach. Mapa Polski na frontowej części pudełka jest wyjątkowym narzędziem do zwrócenia uwagi na każde wyjątkowe miejsce. Nasi graficy są w stanie uzupełnić mapę o każdy dowolny element odnoszący siędo symboli miejsca.

Doskonale nadaje się do promocji lokalnych wartości, instytucji, uroczystości oraz projektów realizowanych lokalnie.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!