Jeżeli masz pudełko…

  • Innowacje
  • Home/office design
  • Storytelling i instrukcje
  • Skarbonka
Innowacje

Nasze pudełka to nie tylko opakowania, to innowacje wykorzystujące technologię IT do komunikacji z użytkownikami. Każde pudełko wyposażone w TAG NFC  generuje indywidualne polecenie, które wykona smartphone z włączoną funkcją NFC (kliknij zdjęcie). Wystarczy zbliżyć telefon do miejsca określonego na pudełku.

Home/office design

Nasze pudełko utrzymuje praktyczną formę nawet po wypakowaniu upominków! Dzięki indywidualnemu kształtowi nadaliśmy mu funkcję estetycznego i wyjątkowego przedmiotu, który urozmaicić może przestrzeń biura lub domu.

Storytelling i instrukcje

Oryginalnie zapakowane pudełko posiada zakodowaną stronę z katalogiem informacji o Polsce przygotowanych do pamiątek. W prosty sposób – klikając na zdjęcie pamiątki można zapoznać się z krótką historią z nią związaną. W kilku przypadkach można również uzyskać instrukcje i przewodniki np. do pamiątek wymagających złożenia.

Manuale do zestawów klocków COBI i Marioinex

Skarbonka

Posiada również funkcję skarbonki, przez uniwersalne wycięcie możesz gromadzić oszczędności – zmieszczą się w nim zarówno monety jak i banknoty.

Dzięki technologii NFC i naszym wskazówkom możesz również na bieżąco notować i kontrolować  ilości zaoszczędzonych pieniędzy.  Wystarczy użyć smartphone. Kliknij na zdjęcie aby zapoznać się z naszymi pomysłami, jak to włączyć.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!